Wpisany przez Rzepecka Henryka

16.10.2017r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.W tym roku spotkaliśmy się w bardzo licznym gronie, gdyż do budynku gimnazjum zawitali wszyscy nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2.  Od września staliśmy się dużym połączonym zespołem.

Uroczystość poprowadzili uczniowie z kl.2d, Joanna Żytkowska i Adam Szwarc .W tym szczególnym dniu wielu nauczycieli i pracowników szkoły otrzymało Nagrody Dyrektora, ponadto p.Danuta Gregorowicz otrzymała Nagrodę Kuratora, a p.Beata Tomaszewska i p.Wojciech Sikora- Nagrody Burmistrza.

Po części oficjalnej miał miejsce występ uczniów z kl.2 d i kl. 3 b (opiekun p.B.Tomaszewska), którzy zaprezentowali skecz pt.”Święty spokój”, ukazujący w krzywym zwierciadle rzeczywistość szkolną. Ponadto w repertuarze muzycznym swoje talenty pokazali uczniowie z koła wokalnego, którego opiekunem jest p.L.Olechowska. Nie zabrakło też życzeń od przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego i zestawu pierwszej pomocy w postaci kawy i czerwonego długopisu (od dziś więc żaden nauczyciel nie ma prawa powiedzieć, że nie sprawdził prac z powodu wypisanego długopisu). W imieniu klasy 2d, która przygotowała skecz, dziękuję p.B.Milewskiej i W.Domańskiej za scenografię a uczniom z kl.3 c za oprawę muzyczną. Zdjęcia w wykonaniu Moniki Chełmińskiej z III b w  zakładce galeria.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły pragniemy jeszcze raz złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech nigdy nie przestaje się Wam chcieć!

lipiec 2018